- https://www.schunck.nl/nl/muziek-en-dans/agenda/schunck-academy-bij-pop-on-top
- SCHUNCK Academy bij Pop on Top
- 2023-05-19T00:00:00+02:00
- 2023-05-20T23:59:59+02:00
- SCHUNCK Academy is op 19 en 20 mei te vinden op het Kunstbende podium bij Pop on Top Valkenburg.
Kunstbende Limburg Zomertour
Ook dit jaar staat SCHUNCK Academy weer op het podium tijdens het Pop on Top festival in Valkenburg. Dit maal op het podium van de Kunstbende Limburg Zomertour.
Elke zomer tourt Kunstbende Limburg met een eigen podium langs diverse poppodia en cultuurfestivals. Op vrijdag 19 en zaterdag 20 mei is Kunstbende te vinden bij Pop on Top in Valkenburg.
Credits: Latulaconga Productions, Johan Latupeirissa
SCHUNCK Academy
De jonge getalenteerde muzikanten van SCHUNCK Academy hebben een grote passie voor het maken van muziek. Het hebben van een muzikale ambitie binnen pop, jazz, rock, musical of klassiek heeft deze groep samengebracht. Elkaar stimuleren, inspireren en informeren over hun instrumenten en invloeden is iets waar ze hun gezamenlijke momenten graag mee vullen.
Bij SCHUNCK Academy staat het brengen van je skills naar een nieuw level bij elke activiteit voorop. Wanneer ze hun talenten gezamenlijk delen op het podium, straalt het plezier ervan af! Tijdens het optreden van SCHUNCK Academy zullen de drummer, bassist, pianist, violisten en zangeressen tussen de 12 en 20 jaar oud verschillende nummers presenteren.
Dit is een evenement van de organisatie van Pop on Top in Valkenburg aan de Geul. Voor meer informatie kun je terecht op hun website.