- https://www.schunck.nl/nl/museum/architectuur/agenda/2_rooftop-tour
- Rooftop tour
- 2022-10-16T13:00:00+02:00
- 2022-10-16T14:30:00+02:00
- Ook voor the Heerlen Rooftop Project geeft SCHUNCK rondleidingen. Zo leer je alles over de achtergrond van het project, en wat het betekent voor de omgeving. SCHUNCK biedt op een aantal zondagen een gratis een Rooftop tour aan onder leiding van een professionele rondleider.
Plantenbakken vol kruiden, groenten, eetbare bloemen en heerlijke zitjes zorgen samen een bijzondere plek in, met zicht op het Heerlense dakenlandschap. Om meer te weten te komen over dit project en haar stedelijke omgeving, zijn er in oktober drie extra Rooftop-tours.
Over de tour
De tour begint in de hal van SCHUNCK Glaspaleis. Samen met stadsgids Jenny Kranendonk vertrekken we richting het dak van Q-Park Putgraaf. Daar wordt tekst en uitleg gegeven over het ontwerp van architectencollectief Selvatico, waarbij de tuin is opgedeeld in groene kamers die biodiversiteit stimuleren en natuur de stad in brengen. Vervolgens zal Jenny aan de hand van het bijzondere uitzicht op de stad een korte geschiedenis van Heerlen geven.
Praktische info
Duur: 1,5 uur
Er is plek voor 20 deelnemers, aanmelden hoeft niet. Vol = vol. We verzamelen om 14:30 uur in de hal van SCHUNCK Glaspaleis. Bij slecht weer kan de Rooftop tour helaas niet doorgaan.
The heerlen rooftop project
partners & -ondersteuning
Initiator & organisator
SCHUNCK
Ontwerp daktuin Putgraaf
Selvatico, Amsterdam
Projectpartners
Q-Park
VOC-vastgoed
IBA Parkstad Limburg
Ondersteuners
De Moestuinman
Stadstuin Heerlen
Burgers uit Heerlen (regio)
Stichting Relim