Uur van de buurt - Heerlerheide

Uur van de buurt - Heerlerheide

  • Wat loop binnen feminisme
  • Wanneer 04 apr 2023, 10:30 - 12:00 (Europe/Amsterdam / UTC200)
  • Waar SCHUNCK Bibliotheek Heerlerheide
  • Prijs 0,-
  • Voeg gebeurtenis toe aan agenda iCal
Uur van de Buurt Heerlerheide is er voor alle buurtbewoners, buurtondernemers, collega’s, buren, vrienden en vriendinnen die zin hebben in een gezellig en informatief koffiemomentje. Elke eerste dinsdag van de maand.
  • Waar SCHUNCK Bibliotheek Heerlerheide
  • Prijs 0,-

Wij gebruiken cookies om onze website te verbeteren. Meer info

Accepteren

editie april

Ieder jaar vieren we op 8 maart internationale vrouwendag. Een dag waarop er aandacht is voor het vrouw zijn en de ongelijkheden die daar helaas nog steeds mee gepaard gaan. Ongelijkheid in loon, gezondheidszorg, de media en de politiek. Dit thema is zo belangrijk, dat het ook na internationale vrouwendag de volle aandacht verdient. Daarom staat bij SCHUNCK de maand april in het teken van feminisme. Tijdens het uur van de buurt van april sluit de Stichting Vrouwen Heerlen Parkstad aan om te vertellen over de zaken waar zij zich hard voor maken.

Het laatste nieuws uit de stad, de wijk en de actualiteit met koffie en gezelligheid

Uur van de Buurt is een laagdrempelig koffiemoment in de bibliotheek waar bewoners uit de wijk, onder het genot van een kopje koffie of thee, komen luisteren en meepraten over allerlei thema’s die spelen in de wijk, de stad of in de actualiteit. Iedere maand staat er een ander thema centraal en komt er een gast langs die komt vertellen over zijn/haar werk, een bepaald project of over zaken die spelen in de maatschappij. Regelmatig sluiten ook de wijkagent, boa’s of de gebiedsregisseurs aan om te vertellen wat er zo al in de wijk speelt. Maar naast al deze mooie bijkomstigheden, is het Uur van de Buurt natuurlijk vooral een gezellig ontmoetingsmoment voor mensen uit de buurt!

Praktische informatie

Frequentie:

  • Heerlerheide: elke eerste dinsdag van de maand, 10:30 - 12:00 uur
  • Hoensbroek: elke tweede dinsdag van de maand, 10:30 - 12:00 uur
  • Glaspaleis: elke derde donderdag van de maand, 10:30 - 12:00 uur

Deelname is gratis.

    Top