Leeskring SCHUNCK bibliotheek

Leeskring SCHUNCK bibliotheek

  • Wat bibliotheek bieb-agenda
  • Wanneer 26 aug 2022, 10:00 - 12:00 (Europe/Amsterdam / UTC200)
  • Waar SCHUNCK Glaspaleis
  • Prijs 60,-
  • Tickets
  • Voeg gebeurtenis toe aan agenda iCal
Alle leesfanaten, boekenverslinders en boekenliefhebbers: duik samen (weer) de wereld van de boeken in!
  • Waar SCHUNCK Glaspaleis

Wij gebruiken cookies om onze website te verbeteren. Meer info

Accepteren

In augustus starten we met een nieuwe editie van de SCHUNCK Bibliotheek leeskring! Onder leiding van de ervaren leeskringleidster Charlotte van Druten gaan we tijdens zes bijeenkomsten praten over boeken, schrijvers en verhalen. De bijeenkomsten vinden om de zes weken plaats op de tweede etage van SCHUNCK Bibliotheek Glaspaleis in Heerlen centrum.

De kosten voor de zes bijeenkomsten bedragen € 60,- inclusief kopjes koffie of thee. We starten op vrijdag 26 augustus met het boek ‘Biecht aan mijn vrouw’ van Pieter Waterdrinker. Daarna wordt in overleg met jullie een nieuw boek gekozen voor de volgende leeskringbijeenkomst.

Meld je aan > 

Praktische informatie

  • Zes vrijdagen: 26 augustus, 21 oktober, 2 december (2022) en 13 januari, 3 maart en 14 april (2023)
  • Tijd: 10:00-12:00 uur

Bio Charlotte van Druten

"Mijn naam is Charlotte van Druten. Geboren in Amsterdam in 1950. Ik kom uit een gezin van acht kinderen en allemaal leesbeesten inclusief mijn ouders. Ik heb vier kinderen en zeven kleinkinderen. De laatste vijftien jaar van mijn werkend leven heb ik in een boekhandel gewerkt waar ik o.a. verantwoordelijk was voor de literatuur. Dat betekende dat ik een aantal keren per jaar naar de boekenbeurs ging om inkopen te doen. Daar ontmoette je voornamelijk uitgevers en auteurs. Door mijn werk in de boekhandel en samenwerking met de bieb werd de vraag naar leesclubs steeds groter. Samen met een collega zijn we toen gestart met een groep, dat is nu zo'n 25 jaar geleden."

Top